Webinary i warsztaty online ​

Małyssak na świecie

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek.

Małyssak na świecie to bezpłatne spotkania skierowane do rodzin. Celem spotkań jest integracja rodzin, kobiet, mam, zachęcanie ich do dzielenia się swoim doświadczeniem oraz przekazywanie wiedzy z zakresu radzenia sobie z wyzwaniami i problemami związanymi z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny jakim jest dziecko.

 

Rodzicielstwo bliskości, chustonoszenie, relacje w rodzinie, rozwój psychofizyczny dziecka, laktacja, żywienie w rodzinie, nocne rodzicielstwo, opieka nad noworodkiem, mama w połogu i inne tematy będziemy brać na tapetę podczas naszych spotkań. Przewidujemy spotkania internetowe w każdą ostatnią sobotę miesiąca oraz dodatkowe warsztaty online, w różnych terminach. Dlatego zapraszamy do śledzenia!

Uwaga! Na wszystkie webinary i warsztaty online obowiązuje rejestracja. Aby to zrobić, wejdź na stronę konkretnego spotkania internetowego. W dalszej części znajdziesz zaplanowane spotkania.

Zaplanowane spotkania

(klinknij w baner wybranego webinaru i wejdź na stronę zapisu)

Lipiec

Sierpień

(na sierpniowe spotkania zapisy ruszą wkrótce)

Wrzesień

(wkrótce zaprosimy Was na wrześniowe spotkania)

Październik

(wkrótce zaprosimy Was na październikowe spotkania)

Listopad

Grudzień

A już wkrótce jeszcze więcej spotkań na 2020 rok!

 
Chcesz być na bieżąco? Dołącz do Małossakowego Newslettera!
 

Minione spotkania

Patronat medialny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS