Baner webinaru Rozwój emocjonalny i społęczny dzieci w wieku 2-7 lat

Rozwój emocjonalny i społeczny dzieci w wieku 2-7 lat to temat wrześniowego webinaru. Ta wiedza pozwoli lepiej zrozumieć Ci swoje dziecko i lepiej dogadywać się z nim. Nie może Cię zabraknąć na tym spotkaniu.

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek. Tym razem kolejne spotkanie z serii „Małyssak na świecie” to spotkaniez psycholog Anitą Janeczek-Romanowska z bycblizej.pl.

Rozwój emocjonalny i społeczny dzieci w wieku 2-7 lat

O prowadzącej

psycholog dziecięcy
Anita Janeczek-Romanowska

Od ponad dwunastu lat poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu pracy z małymi dziećmi (1-7 lat), ich rodzicami oraz opiekunami. W swojej pracy chce wspierać dzieci i dorosłych w umacnianiu relacji między nimi. Ma głębokie przekonanie, że bezpieczna, bliska relacja między dzieckiem a dorosłym jest zasobem, który daje moc do zmiany i rozwoju. Ufa w rodzicielskie i dziecięce kompetencje, stara się towarzyszyć dzieciom i rodzicom, nie narzucać gotowych rozwiązań i z dużą uważnością przyglądać się wyjątkowości każdej z sytuacji, których doświadczają. Stawia na rzetelną i sprawdzoną wiedzę psychologiczną, na bieżąco śledzi badania z zakresu psychologii dziecka, a ich rezultaty pomaga przełożyć rodzicom na język i realia codzienności. W swojej pracy wspiera również specjalistów pracujących z małymi dziećmi, prowadzi szkolenia i konsultacje dla nauczycieli dzieci w wieku przedszkolnym.

 

W codzienności praktykuje rodzicielstwo bliskości i wychowanie w empatii. Doświadczenie własnego macierzyństwa uważa za najlepszą z podyplomówek i kursów, w jakich dotychczas brała udział.

Anita-Janeczek-Romanowska

"Zapraszam na webinarium, podczas którego opowiem Wam o tym, co warto wiedzieć o rozwoju emocjonalnym i społecznym dzieci w wieku 2-7 lat. Webinarium będzie pigułką aktualnej, rzetelnej, ale przede wszystkim przydatnej w codzienności wiedzy rozwojowej. Webinarium adresowane jest zarówno do rodziców jak i specjalistów pracujących z dziećmi.

Podczas tego wirtualnego, dwugodzinnego spotkania opowiem Wam o złości, lękach oraz potrzebach rozwojowych dzieci w wieku przedszkolnym. Nie będzie to jednak nudna, podręcznikowa wiedza, ale konkrety, smaczki, perły, słowem informacje, które wzbogacą Wasze relacje z dziećmi."

Zapisz się na webinar

„Rozwój emocjonalny i społeczny dzieci w wieku 2-7 lat”

12 września 2020 (sobota) godz. 10:30-12:30

prowadząca: psycholog Anita Janeczek-Romanowska z bycblizej.pl

webinar jest bezpłatny

Ten webinar już się odbył

Zapisz się na Małossakowy Newsletter,
aby być na bieżąco z nowymi spotkaniami

 

Po kliknięciu przycisku „Tak, zapisuję się” na podany adres e-mail otrzymasz prośbę o potwierdzenie. Jeśli nie widzisz maili od nas sprawdź folder SPAM i najlepiej dodaj mail kontakt@malyssak.pl do zaufanych, aby maile związane ze spotkaniem internetowym trafiały do Ciebie.

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Patronat medialny

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku