Baner webinaru Rodzeństwo Jak wspierać realacje swoich dzieci

Rodzeństwo. Kiedy na świecie ma się pojawić nowy członek – kolejne dziecko – mamy jako rodzice wiele wątpliwości jak będą się układać relacje naszych dzieci. A kiedy już dorastają widzimy, że nie wszystko idzie tak jakbyśmy tego chcieli. Jak sobie poradzić w roli rodzica dwójki, trójki, czy większej gromadki dzieci? Jak wspierać relacje swoich dzieci? Jak i czy reagować na ich konflikty? Bycie rodzicem jednego malucha jest wymagające, a co dopiero większej gromadki!  Jak wspierać relacje rodzeństwa? Jeśli te pytania chodzą Ci po głowie – to webinar właśnie dla Ciebie.

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek. Tym razem kolejne spotkanie z serii „Małyssak na świecie” to spotkanie w wyjątkowo w drugą niedzielę września – spotkanie z psycholog Małgorzatą Stańczyk o rodzeństwie.

Rodzeństwo. Jak wspierać relacje swoich dzieci?

Webinar dla rodziców, którzy chcą świadomie wspierać relację swoich dziećmi oraz dla tych, którzy poszukują wsparcia, jako rodzice więcej niż jednego dziecka.

Jaki możemy mieć wpływ na relacje naszych dzieci? I co mieści się w granicach tego wpływu?

Czym charakteryzuje się kryzys narodzin rodzeństwa?

Dlaczego dzieci się kłócą?

A dlaczego się biją, przezywają i rywalizują?

Jak można interweniować w konfliktach i czy warto to robić?

Jakie rodzicielskie działania wzmacniają relacje między dziećmi, a z jakich warto starać się zrezygnować?

O prowadzącej

psycholog Małgorzata Stańczyk

Jest psychologiem, mamą trojga dzieci. Wspiera rodziców i nauczycieli w poszukiwaniu wiedzy, narzędzi i sposobów na satysfakcjonujący, oparty na szacunku kontakt z dziećmi. Udziela konsultacji psychologicznych w Bliskim Miejscu w Warszawie, prowadzi warsztaty dla rodziców, webinaria i superwizyjne spotkania dla nauczycieli. Pisze blog poświęcony sprawom rodzicielstwa i rozwoju: www.gosiastanczyk.pl. Jest autorką książki o tytule „Rodzeństwo. Jak wspierać relacje swoich dzieci?”.

Książka Rodzeństwo autorstwa Małgorzaty Stańczyk
Małgorzata Stańczyk

Zapisz się na webinar

„Rodzeństwo”

13 września 2020 (niedziela) godz. 10:30-12:30

prowadząca:

psycholożka Małgorzata Stańczyk

webinar jest bezpłatny

Rejestracja już zakończyła się

Zapisz się na Małossakowy Newsletter,
aby być na bieżąco z nowymi spotkaniami

 

Po kliknięciu przycisku „Tak, zapisuję się” na podany adres e-mail otrzymasz prośbę o potwierdzenie, a gdy już potwierdzisz – otrzymasz maila powitalnego (do 8 h po potwierdzeniu). Jeśli nie widzisz maili od nas sprawdź folder SPAM i najlepiej dodaj mail kontakt@malyssak.pl do zaufanych, aby maile związane ze spotkaniem internetowym trafiały do Ciebie.

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Patronat medialny

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku