Baner spotkania internetowego Zespół deficytu natury

Zespół deficytu natury – co to takiego? Do czego potrzebna jest nam natura? Czy mieszkając w mieście możemy coś zaradzić na wymuszone ograniczenie kontaktu z naturą? Koniecznie! Jak to zrobić? Dołącz do naszej wideokonferencji już 26 września! Tym razem połączymy się na platformie, umożliwiającej rozmowę z połączeniem na kamerach i z użyciem mikrofonów, dzięki czemu zaprosimy Was do wyjątkowej dyskusji.

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek. Tym razem kolejne spotkanie z serii „Małyssak na świecie” to spotkanie w ostatnią sobotę września w wyjątkowej i ciekawej formie wideokonferencji.

ZESPÓŁ DEFICYTU NATURY
Spotkanie w formie WIEDKONFERENCJI

Zespół deficytu natury - co to jest i czym się przejawia?

Do czego i dlaczego potrzebujemy kontaktu z naturą?

Jak często dzieci powinny mieć kontakt z przyrodą?

Ok - jestem z dziećmi w lesie i co dalej, czyli co robić na łonie natury, żeby było bezpiecznie i ciekawie?

Co to jest swobodna zabawa i dlaczego powinniśmy na nią pozwalać naszym dzieciom?

O prowadzącej

Justyna Gorce-Bałut

Z wykształcenia polonista-językoznawca, poliglota, tłumacz. Z zawodu manager sztuki, zajmujący się CSR, czyli łączeniem sztuki z biznesem. Od 20 lat między Polską, a Francją, tymczasem zapuszcza korzenie w przepięknym województwie kujawsko-pomorskim.

Dekadę temu, po urodzeniu dzieci zmieniła profil zawodowy, niewątpliwie w wyniku frustracji otaczającym nas systemem edukacji. W trakcie doktoratu z pedagogiki na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (zainteresowania w obszarze edukacji alternatywnej, współpracy nauczycieli, edukacji poza murami klasy szkolnej, sztuki w out-doorze) zorientowała się, że bycie teoretykiem jest mniej rozwijające niż bycie teoretykiem i praktykiem jednocześnie. Stąd od kilku lat edukuje zarówno studentów – przyszłych nauczycieli, jak i dzieci.

Prowadzi nieformalną grupę LAS – Leśna Akademia Sztuki  dającą miejskim dzieciom możliwość odetchnięcia w plenerze i doświadczenia dobrodziejstw piękna otaczającego nas świata. Celem LASu jest pokazanie, iż jest możliwe spokojne dzieciństwo i nieśpieszny czas w przyrodzie; z towarzyszącym „magicznym plecakiem” z wieloma drobiazgami pozwalającymi na eksperymentowanie ze sztuką w naturze.

Justyna Gorce-Bałut

Zapisz się na spotkanie w formie wideokonferencji!

„Zespół Deficytu Natury”

26 września 2020 (sobota) godz. 10:30-12:30

prowadząca:

Justyna Gorce-Bałut Leśna Akademia Sztuki

wideokonferencja jest bezpłatna

Rejestracja już zakończyła się

Zapisz się na Małossakowy Newsletter,
aby być na bieżąco z innymi, nowymi spotkaniami

 

Po kliknięciu przycisku „Tak, zapisuję się” na podany adres e-mail otrzymasz prośbę o potwierdzenie, a gdy już potwierdzisz – otrzymasz maila powitalnego (do 8 h po potwierdzeniu). Jeśli nie widzisz maili od nas sprawdź folder SPAM i najlepiej dodaj mail kontakt@malyssak.pl do zaufanych, aby maile związane ze spotkaniem internetowym trafiały do Ciebie.

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Patronat medialny

Po kliknięciu przycisku „Tak, zapisuję się” na podany adres e-mail otrzymasz prośbę o potwierdzenie, a gdy już potwierdzisz – otrzymasz maila powitalnego (do 8 h po potwierdzeniu). Jeśli nie widzisz maili od nas sprawdź folder SPAM i najlepiej dodaj mail kontakt@malyssak.pl do zaufanych, aby maile związane ze spotkaniem internetowym trafiały do Ciebie.

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku