Baner webinaru Rozszerzanie diety

Pierwszy posiłek dla wielu rodziców jest momentem dość stresującym, ale jednocześnie ważnym i podniosłym. Rozszerzanie diety niemowlaka, to temat trudny i niestety owiany licznymi mitami i nieporozumieniami. Dlatego zapraszamy Cię na coś unikatowego! Bezpłatny webinar Rozszerzanie diety niemowlaka!

Rozszerzanie diety to nie tylko tabelki i zalecenia. To pierwsze kroki Twojego dziecka w kierunku dobrych nawyków żywieniowych. Warto zrobić to dobrze, a przede wszystkim ze spokojem. 

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców z serii „Małyssak na świecie”, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek. Tym razem przed nami XXI spotkanie z serii pt. „Rozszerzanie diety niemowlaka”.

Jak podać pierwszy posiłek i jak reagować na zachowania dziecka?

Jak dobrze zacząć żywić dziecko?

Co zyskasz?

Wiedzę

Konkretną, aktualną i pewną!

Spokój

Bo dowiesz się, czego się spodziewać i czego oczekiwać

Inspirację

Praktyczne pomysły

Pozytywne nastawienie

Rozszerzanie diety to może być przyjemność

O prowadzącej

Zuzanna Antecka - autorka bloga szpinakrobibleee.pl

Zuzanna Antecka – psycholog oraz dietetyk zafascynowana żywieniem dzieci.  Promuje jedzenie smaczne, zdrowe, świadome i intuicyjne. Pomaga rodzicom zamienić ich dzieci w Małych Smakoszy. Na blogu Szpinak robi bleee podpowiada jak sprawić, by rodzinne posiłki były przyjemnością i co zrobić, by nie wychować niejadka. Prowadzi warsztaty i konsultacje indywidualne. Jest autorką kursów on-line m. in. „Akademia Małego Smakosza”, „BLW na talerzu” oraz „Zarządzanie słodyczami w diecie dziecka”.

Dietetyk i psycholog Zuzanna Antecka

Zapisz się na webinar

„Rozszerzanie diety niemowlaka”

27 czerwca 2020 (sobota) godz. 10:30-12:30

prowadząca: Zuzanna Antecka ze szpinakrobibleee.pl

webinar jest bezpłatny

Ten webinar już się odbył

Zapisz się na Małossakowy Newsletter,
aby być na bieżąco z nowymi spotkaniami

 

Po kliknięciu przycisku „Tak, zapisuję się” na podany adres e-mail otrzymasz prośbę o potwierdzenie. Jeśli nie widzisz maili od nas sprawdź folder SPAM i najlepiej dodaj mail kontakt@malyssak.pl do zaufanych, aby maile związane ze spotkaniem internetowym trafiały do Ciebie.

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Patronat medialny

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku