Przymusowa izolacja z dziećmi w czterech ścianach własnego domu potrafi wydrenować z energii, cierpliwości i spokoju. Czasem nie ma co zgrywać superbohaterów i z zaciśniętymi zębami, resztką sił ogarniać domowe pobojowisko, edukację online i pracę zdalną.

Czasem ma sens przysiąść na chwilę i pomyśleć jak w tym wszystkim zadbać o siebie. Nie tylko po to, by nie oszaleć, ale po to, by mieć z czego dawać wsparcie naszym bliskim. Jeśli czujecie, że w obecnej sytuacji pochłania Was bezradność, frustracja czy złość, a w Waszych relacjach z samym sobą i z dziećmi jest pełno napięcia i chaosu, to zapraszam na sobotni webinar. Razem poprzyglądamy się tym trudnym emocjom i poszukamy strategii na wsparcie Was i Waszych relacji z dziećmi. Zapewniam, że przydadzą się one również wtedy, gdy skończy się pandemia:)

Powyższymi słowami zaprasza nas na webinar Katarzyna Kalinowska – psycholożka, trenerka FamilyLab Polska, nauczycielka Montessori, praktyk Points Of You, propagatorka rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy. Pracuje z rodzicami i nauczycielami podczas kursów online, seminariów inspirujących, warsztatów i konsultacji indywidualnych. Od 2018 roku tworzy Przystanek Relacja Katarzyna Kalinowska – miejsce, gdzie praktykuje odwagę w dzieleniu się tym, co jej bliskie, a także zachęca do świadomego budowania relacji z samym sobą.

Małyssak na świecie w Internecie

Ale to nie wszystko! Zapraszamy na więcej bezpłatnych spotkanie online

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl bezpłatnych spotkań internetowych dla rodziców, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek. A jeśli sam chcesz mieć wkład w realizację spotkań internetowych i naszych działań możesz nas wspomóc -> tutaj

 

Zostań z nami i śledź nasze działania!

Zapisz się na webinar
30 maja 2020

„Jak zadbać o siebie i relację z dziećmi podczas pandemii”

30 maja 2020 (sobota) godz. 10:30-12:30

prowadząca: Przystanek Relacja Katarzyna Kalinowska

webinar jest bezpłatny

Ten webinar już się odbył

Zapisz się na Małossakowy Newsletter,
aby być na bieżąco z nowymi spotkaniami

 

Po kliknięciu przycisku „Tak, zapisuję się” na podany adres e-mail otrzymasz prośbę o potwierdzenie. Jeśli nie widzisz maili od nas sprawdź folder SPAM i najlepiej dodaj mail kontakt@malyssak.pl do zaufanych, aby maile związane ze spotkaniem internetowym trafiały do Ciebie.

Font Resize
Kontrast

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS