Webinary i warsztaty online ​

Małyssak na świecie

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek.

Małyssak na świecie to bezpłatne spotkania skierowane do rodzin, które pierwotnie odbywały się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w Bydgoszczy, jednak w 2020 roku w związku z pandemią przenieśliśmy je do przestrzeni wirtualnej. Celem spotkań jest integracja rodzin, kobiet, mam, zachęcanie ich do dzielenia się swoim doświadczeniem oraz przekazywanie wiedzy z zakresu radzenia sobie z wyzwaniami i problemami związanymi z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny jakim jest dziecko.

 

Rodzicielstwo bliskości, chustonoszenie, relacje w rodzinie, rozwój psychofizyczny dziecka, laktacja, żywienie w rodzinie, nocne rodzicielstwo, opieka nad noworodkiem, mama w połogu i inne tematy będziemy brać na tapetę podczas naszych spotkań. Przewidujemy spotkania internetowe w każdą ostatnią sobotę miesiąca oraz dodatkowe warsztaty online, w różnych terminach. Dlatego zapraszamy do śledzenia!

Uwaga! Na wszystkie webinary i warsztaty online obowiązuje rejestracja. Aby to zrobić, wejdź na stronę konkretnego spotkania internetowego. W dalszej części znajdziesz zaplanowane spotkania.

Plakat Bezpłatne webinary i warsztaty sla rodziców online z serii Małyssak na świecie

Minione spotkania

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Patronat medialny

Zapisz się na Małossakowy Newsletter,
aby być na bieżąco ze spotkaniami

 

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku