Baner webinaru Aktualna wiedza o karmieniu piersią z Hafiją

Zapraszamy na webinar „O karmieniu piersią – aktualnie!” z aktualnej wiedzy o karmieniu piersią, na którym Agata, autorka znanego bloga dla mam karmiących piersią Hafija.pl, opowie o mocy karmienia piersią w kontekście najnowszych badań, w tym dot. obecnej sytuacji w związku z pandemią.

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek. Ten webinar jest wyjątkowy, ponieważ jest realizowany z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią (1-7 sierpnia) i odbędzie się wieczorową porą w tym właśnie tygodniu: 4 sierpnia w godz. 21.00-22.15.

O karmieniu piersią - aktualnie!

O prowadzącej

Agata Aleksandrowicz

Logo bloga Hafija

Webinar poprowadzi Agata, która tak pisze o sobie: „Na imię mam Agata. Hafija to jedna z wielu wersji tego imienia. Z wykształcenia jestem specjalistą z zakresu komunikacji społecznej i PR oraz dyplomowanym Promotorem Karmienia Piersią. Brałam udział w webinarach doszkalających na temat kodeksu WHO i rezolucji WHA organizowanych przez Save the Children z Wielkiej Brytanii. Hafija.pl to jedyne takie miejsce w polskim internecie. Największe kompendium wiedzy o karmieniu piersią oraz rodzicielstwie.” Agata również jest współzałożycielką i wiceprezeską Fundacji Promocji Karmienia Piersią fpkp.pl.

Zapisz się na webinar

„Aktualna wiedza o karmieniu piersią ”

11 sierpnia 2020 (wtorek) godz. 21:00-22:15

prowadząca:

Agata Aleksandrowicz

webinar jest bezpłatny

Ten webinar już się odbył

Zapisz się na Małossakowy Newsletter,
aby być na bieżąco z nowymi spotkaniami

 

Po kliknięciu przycisku „Tak, zapisuję się” na podany adres e-mail otrzymasz prośbę o potwierdzenie, a gdy już potwierdzisz – otrzymasz maila powitalnego (do 8 h po potwierdzeniu). Jeśli nie widzisz maili od nas sprawdź folder SPAM i najlepiej dodaj mail kontakt@malyssak.pl do zaufanych, aby maile związane ze spotkaniem internetowym trafiały do Ciebie.

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Patronat medialny

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku