Zapraszamy na bezpłatny webinar „Fakty i mity o karmieniu piersią – Pytania i odpowiedzi”, podczas którego Agata, autorka znanego bloga dla mam karmiących piersią Hafija.pl, opowie o kilku faktach  i mitach związanych z karmieniem piersią oraz będzie odpowiadać na Wasze pytania na bieżąco.

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek. Ten webinar jest wyjątkowy, ponieważ jest realizowany jako dodatkowy po webinarze, który odbył się z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią w sierpniu. To po sierpniowym webinarze prosiłyście o spotkanie z Agatą Q&A, czyli takie podczas którego zadacie nurtujące Was pytania, a więc… voilà – wystarczy, że się zarejestrujesz i dołączysz do nas już w piątek 24 października!

Fakty i mity o karmieniu piersią - Q&A

O prowadzącej

Agata Aleksandrowicz

Webinar poprowadzi Agata, która tak pisze o sobie: „Na imię mam Agata. Hafija to jedna z wielu wersji tego imienia. Z wykształcenia jestem specjalistą z zakresu komunikacji społecznej i PR oraz dyplomowanym Promotorem Karmienia Piersią. Brałam udział w webinarach doszkalających na temat kodeksu WHO i rezolucji WHA organizowanych przez Save the Children z Wielkiej Brytanii. Hafija.pl to jedyne takie miejsce w polskim internecie. Największe kompendium wiedzy o karmieniu piersią oraz rodzicielstwie.” Agata również jest współzałożycielką i wiceprezeską Fundacji Promocji Karmienia Piersią fpkp.pl.

„Fakty i mity o karmieniu piersią | Pytania i odpowiedzi”

24 października 2020 (sobota) godz. 20:00-21:30

prowadząca:

Agata Aleksandrowicz | Hafija.pl

webinar jest bezpłatny

Rejestracja już zakończyła się

Font Resize
Kontrast

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS