Baner webinaru O pierwszej pomocy przedmedycznej wiedza dla rodziców

Drugi z serii edukacyjnych webinarów z zakresu psychologii i zdrowia to kierowane do rodziców spotkanie o pierwszej pomocy przedmedycznej. Webinar poprowadzi ratownik medyczny Maciej Romaniuk.

Pierwsza pomoc przedmedyczna | Wiedza dla rodziców

80% zdarzeń ma miejsce w domu

Resuscytacja, zadławienia, "domowe" obrażenia ciała - dowiedz się jak reagować

Dla zdrowia Twojego dziecka

O prowadzącym

Ratownik medyczny Maciej Romaniuk

„Jestem ratownikiem medycznym. Od najmłodszych lat przyglądałem się jak wygląda praca z pacjentami. Wiedziałem, że dla nich również  chcę pracować w przyszłości.

Ukończyłem studia ratownictwa medycznego na Collegium Medicum UMK w moim rodzinnym mieście Bydgoszczy. Podczas studiów byłem członkiem a następnie przewodniczącym Akademickiej Grupy Ratowniczej, gdzie poszerzałem swoje zainteresowania. Pierwsze zawodowe kroki stawiałem w szpitalnym oddziale ratunkowym. Czas wolny spędzałem w pogotowiu w formie wolontariatu, w którym dziś pracuję jeżdżąc w zespole ratownictwa medycznego. Praca jest moim motorem napędowym. Zawsze daję z siebie 100%, zarówno podczas dyżurów jak i zajęć, które prowadzę. Kiedy tylko mogę doskonalę się zawodowo uczestnicząc w kursach, spotkaniach i konferencjach o tematyce ratunkowej. Prywatnie jestem tatą małej Antosi, miłośnikiem fotografii i gór.

Just Save It początkowo był projektem edukacyjnym propagującym wiedzę z pierwszej pomocy. Aktualnie jest firmą szkoleniową. Nieprzerwanie towarzyszy jej prowadzenie bloga. Medycyna ratunkowa jest dziedziną wymagającą szybkiego i sprawnego działania, zarówno ze strony ratowników jak i świadków obecnych na miejscu zdarzenia. Czas spędzony wspólnie na szkoleniach jest niezbędny do skutecznego udzielenia pomocy, tym którzy jej najbardziej potrzebują.”

Ratownik medyczny Maciej Romaniuk

Cykl bezpłatnych webinarów edukacyjnych dla rodziców z zakresu psychologii i zdrowia skierowany do mieszkańców Miasta Bydgoszczy mamy przyjemność realizować w ramach dofinansowania ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy oraz dzięki pracy społecznej członków Stowarzyszenia i dzięki darczyńcom.

Logo Miasta Bydgoszczy

Projekt finansowany ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy

Czy posiadasz 3 lub więcej dzieci?

Dołącz do Programu Bydgoska Karta 3 plus. W ramach projektu serdecznie zapraszamy Was do wyrobienia Bydgoskiej Karty Rodzinnej, która przysługuje rodzinom z trójką lub większą gromadką dzieci i uprawnia do zniżek oferowanych przez firmy partnerów i instytucje. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Logo Bydgoska Rodzina 3 Plus

Zapisz się na webinar

„O pierwszej pomocy przedmedycznej | |Wiedza dla rodziców”

24 października 2020 (sobota) godz. 10:30-13:00

prowadzący:

ratownik medyczny Maciej Romaniuk

webinar jest bezpłatny

Rejestracja już zakończyła się

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku