Masaż Shantala to metoda masowania niemowląt, która dotarła do nas z Indii. Jest dostępna każdemu rodzicowi, który zechce się jej nauczyć. Warto poznać tę technikę masażu, gdyż jak się okazuje dotyk jest niesamowicie ważnym elementem rozwoju dziecka. Wyciszenie się przyda się również nam, coraz częściej zabieganym rodzicom…

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek. Spotkanie nr XXIII z serii „Małyssak na świecie” będzie poświęcone Masażowi Shantala.

Poznaj tajniki masażu niemowlęcia!

Dotyk

Czym jest dotyk? Po co masować swoje dziecko?
Jakiej stymulacji potrzebuje maluch?

Dla kogo?

Czy każdy maluch może być masowany?
Kto może masować malucha? Czy są jakieś przeciwwskazania?

Atmosfera

Jakie warunki zewnętrzne muszą być zachowane dla udanego masażu oraz co wpływa na dobre doświadczenia malucha

Prawidłowa technika

Masaż Shantala - bezpieczny masaż i prawidłowy ucisk

Masaż krok po kroku

Poznaj sekwencję wykonywanych ruchów

O prowadzącej

Paulina Jermak-Wawrzon

Z misji i powołania jest doradczynią noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, instruktorką masażu Shantala, towarzyszką i wsparciem rodzących – doulą, instruktorką aktywnej szkoły rodzenia oraz edukatorką kompetencji rodzicielskich.  Bardzo ważna jest dla niej idea rodzicielstwa bliskości, którą od lat realizuje.

 

Z wykształcenia – magister filozofii. Podczas studiów skupiała się na myśli feministycznej, etyce, cielesności i wciąż są to tematy bardzo jej bliskie – jako strażniczka fundacji Rodzić po Ludzku broni praw kobiet na porodówkach.

 

Prywatnie jest szczęśliwą mamą dwóch córek – Ali i Olgi. Jej największą pasją są dzieci, które sprawiają, że każdy dzień jest wyjątkowy.

 

Inicjatorka, założycielka i adminka bydgoskiej grupy chustonoszenia na Facebook’u Chusty Bydgoszcz i okolice. Zapraszamy do dołączenia!

Zapisz się na webinar

„Masaż Shantala”

25 lipca 2020 (sobota) godz. 10:30-12:30

prowadząca:

Certyfikowana Instruktorka Masażu Shantala Paulina Jermak-Wawrzon

webinar jest bezpłatny

Ten webinar już się odbył

Zapisz się na Małossakowy Newsletter,
aby być na bieżąco z nowymi spotkaniami

 

Po kliknięciu przycisku „Tak, zapisuję się” na podany adres e-mail otrzymasz prośbę o potwierdzenie, a gdy już potwierdzisz – otrzymasz maila powitalnego. Jeśli nie widzisz maili od nas sprawdź folder SPAM i najlepiej dodaj mail kontakt@malyssak.pl do zaufanych, aby maile związane ze spotkaniem internetowym trafiały do Ciebie.

Patronat medialny

Font Resize
Kontrast

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS