Baner spotkania internetowego Ekowyprawka

Zapraszamy na webinar „Ekowyprawka”, który poprowadzi ekopraktyczka od 19 lat, mama od 6 lat – Dorota Mrozowicz-Grodzka. Dowiecie się dlaczego w pielęgnacji dziecka warto kierować się dbałością o środowisko naturalne, ale również jak to robić, jak ekologicznymi sposobami pielęgnować malucha. Bo ekorodzicem naprawdę warto być, dla naszego zdrowia i zdrowia naszej planety!

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców w tym roku pełnym wyzwań i niepewności na cykl spotkań internetowych dla rodziców z serii „Małyssak na świecie”, realizowany w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek.

Ekowyprawka

Krótko o tym, dlaczego warto być ekorodzicem?

Pieluchy wielorazowe - rodzaje, sposoby użycia, zasady prania

Kosmetyki do pielęgnacji - dla noworodka, starszaka i rodzica

Sprzątanie bez chemii

Recepta na to, jak zrobić samemu: proszek do prania, antyperspirant, pastę do zębów i kilka innych rzeczy, z których korzystamy każdego dnia

Zero i less waste - czym są i jak można żyć w zgodzie z ich zasadami

O prowadzącej

Ekopraktyczka i ekomama Dorota Mrozowicz-Grodzka

Z wykształcenia jest kulturoznawczynią, z zamiłowania ekopraktyczką. 19 lat temu została wegetarianką i zaczęła się interesować tym co bliskie naturze. Ekologiczne sposoby na pielęgnację, ekokosmetyki, ręcznie robione mydła, neutralne środowisku środki sprzątające – wszystko to praktykuje od tamtego czasu. 6 lat temu została ekomamą i  chustomamą, a wychowując już drugiego malucha zwraca baczną uwagę na zdrowe odżywianie, a także pieluchuje wielorazowo. Wszystko to przy wsparciu męża. Jako wiceprezeska Stowarzyszenia Małyssak chce w szczególności wspierać kobiety, dzielić się wiedzą i szerzyć pozytywne wartości, jakimi są rodzicielstwo oparte na więzi, ekologia, naturalne dbanie o zdrowie, no i oczywiście poród naturalny i długie karmienie piersią. Ponadto odpowiada w Stowarzyszeniu za  wspieranie dzieci i młodzieży w edukacji kulturowo-społecznej i w tworzeniu swojej tożsamości.

Dorota Mrozowicz-Grodzka
Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Zapisz się na webinar

„Ekowyprawka”

29 listopada 2020 (niedziela) godz. 10:30-12:30

prowadząca:

ekopraktyczka i ekomama Dorota Mrozowicz-Grodzka

webinar jest bezpłatny

Ten webinar już się odbył

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku