Baner webinaru Karmienie i pielęgnacja noworodka

Zapraszamy na czwarty z serii edukacyjnych webinarów z zakresu psychologii i zdrowia kierowanych do rodziców. Położna Anna Kotlińska, również jako Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna, udzieli złotych rad o tym jak jak sobie radzić w tym trudnym zadaniu jakim jest opieka nad noworodkiem. Zapraszamy rodziców, oczekujących na dziecko i tych, z którymi maluszek jest już na świecie.

Karmienie piersią i pielęgnacja noworodka
10 złotych rad położnej laktacyjnej

O prowadzącej

Położna Anna Kotlińska

Anna Kotlińska – położna, Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna, terapeutka miofunkcjonalna (Orofacial Myofunctional therapist, AMOT), badaczka mleka kobiecego (studia doktoranckie Collegium Medicum UJ), popularyzatorka wiedzy o porodzie, karmieniu, rozwoju jamy ustnej i twarzy. Prowadzi Klinikę Laktacyjną, która powstała na fundamencie wielu doświadczeń pracy indywidualnej i zespołowej nad:

– holistycznym podejściem do zdrowia dziecka i matki;
– wzmacnianiem kompetencji kobiety w przygotowaniu do porodu, karmienia i opieki nad dzieckiem;
– karmieniem piersią, nauką karmienia niemowląt, odruchami noworodkowymi, oceną jamy ustnej, twarzy i głowy dziecka w kontekście porodu i karmienia, koordynacji ssania, połykania i oddychania u noworodków i niemowląt, a także starszych dzieci i dorosłych, pracy mięśni jamy ustnej i twarzy, oceną wędzidełka podjęzykowego, bocznego, górnej wargi, terapii miofunkcjonalnej.

Położna Anna Kotlińska

Cykl bezpłatnych webinarów edukacyjnych dla rodziców z zakresu psychologii i zdrowia skierowany do mieszkańców Miasta Bydgoszczy mamy przyjemność realizować w ramach dofinansowania ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy oraz dzięki pracy społecznej członków Stowarzyszenia i dzięki darczyńcom.

Logo Miasta Bydgoszczy

Czy posiadasz 3 lub więcej dzieci?

Dołącz do Programu Bydgoska Karta 3 plus. W ramach projektu serdecznie zapraszamy Was do wyrobienia Bydgoskiej Karty Rodzinnej, która przysługuje rodzinom z trójką lub większą gromadką dzieci i uprawnia do zniżek oferowanych przez firmy partnerów i instytucje. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Logo Bydgoska Rodzina 3 Plus

Zapisz się na webinar

„Karmienie i pielęgnacja noworodka – 10 złotych rad położnej laktacyjnej”

21 listopada 2020 (sobota) godz. 10:30-12:30

prowadząca:

położna Anna Kotlińska

webinar jest bezpłatny

Ten webinar już się odbył

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku