Co Cię czeka?​

Zapraszamy na dwa bloki tematyczne minimum 6 bezpłatnych webinarów ze specjalistami z różnych dziedzin medycznych i okołomedycznych dla rodziców pt.:

Mleko mamy - zdrowy wybór

Blisko zdrowia i rozwoju dziecka

A wszystko po to, aby maluch prawidłowo i zdrowo się rozwijał!

Terminy

Webinary z bloku „Mleko mamy – zdrowy wybór” odbędą się w terminach między 26 maja, a 1 czerwca z okazji Tygodnia Promocji Karmienia Piersią oraz między 1 a 7 sierpnia z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią.

Webinary z bloku „Blisko zdrowia i rozwoju dziecka” odbędą się w czerwcu – mięsiącu, w którym składamy życzenia naszym maluchom z okazji Dnia Dziecka.

Jesienią odbędzie się bonusowy webinar. Temat i termin już wkrótce!

Jak to możliwe?

Projekt: Bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców – bloki „Mleko mamy – zdrowy wybór” oraz „Blisko zdrowia i rozwoju dziecka” – jest możliwy dzięki dofinansowaniu z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz wkładowi pracy społecznej członków i wkładowi środków Stowarzyszenia Małyssak.

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Tematyka webinarów

Mleko mamy - zdrowy wybór

Dlaczego warto karmić piersią i jak rozpoznać, że dziecko się najada?

O karmieniu piersią interdyscyplinarnie z położną i neurologopedką Q&A

Aspekt psychologiczny długiego karmienia piersią Q&A

Leki w lakatcji Q&A

Blisko zdrowia i rozwoju dziecka

Pierwsza pomoc u dzieci

Rozwój dziecka okiem Pani Logopedy

Rozwój dziecka okiem fizjoterapeutki dziecięcej

Baner serii 3 webinarów Blisko zdrowia i rozwoju dziecka

Rejestracja na nadchodzące spotkania

Jesienią odbędzie się jeszcze jeden bonusowy webinar.
Więcej informacji już wkrótce!

Minione spotkania 2021

Zapisz się na Małossakowy Newsletter,
aby być na bieżąco!

Zawsze też możesz nas wesprzeć!

Prosimy Cię o wsparcie finansowe naszych działań, gdyż niniejszy projekt, będzie realizowany także dzięki wpłatom takim jak Twoja.

Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku