Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Pierwsza pomoc u dzieci”, który poprowadzi ratownik medyczny Maciej Romaniuk, który na co dzień pracuje w pogotowiu ratunkowym oraz prowadzi szkolenia justsaveit.pl .

To webinar z bloku „Blisko zdrowia i rozwoju dziecka” w projekcie dofinansowanym ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach konkursu Departamentu Zdrowia. Jednak projekt nie byłoby możliwy bez pracy społecznej członków Stowarzyszenia Małyssak i wsparcia od naszych darczyńców, dlatego wesprzyj nas i Ty (możesz to zrobić tutaj)!

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Pierwsza pomoc u dzieci

Prowadzi

Ratownik medyczny Maciej Romaniuk

justsaveit.pl

„Jestem ratownikiem medycznym. Od najmłodszych lat przyglądałem się jak wygląda praca z pacjentami. Wiedziałem, że dla nich również  chcę pracować w przyszłości.

Ukończyłem studia ratownictwa medycznego na Collegium Medicum UMK w moim rodzinnym mieście Bydgoszczy. Podczas studiów byłem członkiem a następnie przewodniczącym Akademickiej Grupy Ratowniczej, gdzie poszerzałem swoje zainteresowania. Pierwsze zawodowe kroki stawiałem w szpitalnym oddziale ratunkowym. Czas wolny spędzałem w pogotowiu w formie wolontariatu, w którym dziś pracuję jeżdżąc w zespole ratownictwa medycznego. Praca jest moim motorem napędowym. Zawsze daję z siebie 100%, zarówno podczas dyżurów jak i zajęć, które prowadzę. Kiedy tylko mogę doskonalę się zawodowo uczestnicząc w kursach, spotkaniach i konferencjach o tematyce ratunkowej. Prywatnie jestem tatą małej Antosi, miłośnikiem fotografii i gór.

Just Save It początkowo był projektem edukacyjnym propagującym wiedzę z pierwszej pomocy. Aktualnie jest firmą szkoleniową. Nieprzerwanie towarzyszy jej prowadzenie bloga. Medycyna ratunkowa jest dziedziną wymagającą szybkiego i sprawnego działania, zarówno ze strony ratowników jak i świadków obecnych na miejscu zdarzenia. Czas spędzony wspólnie na szkoleniach jest niezbędny do skutecznego udzielenia pomocy, tym którzy jej najbardziej potrzebują.”

Ratownik medyczny Maciej Romaniuk

Zarejestruj się tutaj
na bezpłatny webinar

14 czerwca 2021 g. 17.00-19:00
(poniedziałek)

Webinar już się odbył, ale... Uzyskaj dostęp do nagrania​

Tylko do 20 czerwca (niedziela) do godz. 22.00

Rejestracja zakończyła się

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku