Baner webinaru Karmienie piersią, a przyjmowanie leków Q&A

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Karmienie piersią, a przyjmowanie leków Q&A”. Webinar w formie Q&A poprowadzi farmaceutka Karolina Morze laktaceuta.pl. Podczas webinaru będziesz mogła/mógł zadać nurtujące Cię pytania.

To trzeci webinar z bloku „Mleko mamy- zdrowy wybór” w projekcie dofinansowanym ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach konkursu Wydziału Zdrowia. Jednak projekt nie byłoby możliwy bez pracy społecznej członków Stowarzyszenia Małyssak i wsparcia od naszych darczyńców, dlatego wesprzyj nas i Ty (możesz to zrobić tutaj)!

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Karmienie piersią, a przyjmowanie leków

Kto i jak może przeprowadzić analizę przyjmowania leków przez mamę karmiącą piersią?

Ważne aspekty konsultacji farmaceutycznej

Jak bezpiecznie prowadzić samoleczenie? Czerwone flagi! Kiedy konieczne udać się do specjalisty.

Czas na Wasze pytania

Uwaga! Spotkanie nie zastąpi diagnostyki i porady medycznej

Ze względu na specyficzną formę webinaru Q&A - pytania i odpowiedzi - prosimy mieć na uwadze, że nie będziemy analizować konkretnych przypadków, zbierać wywiadu itp. To wymagałoby podawania wrażliwych danych o stanie zdrowia oraz w takiej formie może być obarczone dużym błędem. Odpowiedzi prelegentki na temat konkretnych leków będą ogólnymi informacjami dot. danego leku, na co warto zwrócić uwagę itp.

Prowadząca:

Karolina Morze

Mgr farmacji

Konsultacje | Szkolenia | Wsparcie

Zajmuje się bezpieczeństwem farmakoterapii w okresie laktacji.  Jej zainteresowanie tematem laktacji rozpoczęło się w momencie, gdy sama przechodząc problemy podczas karmienia piersią spotkała się z dużym niezrozumieniem i sprzecznymi informacjami udzielanymi przez personel medyczny. Wkrótce potem zdecydowała kształcić się i doskonalić swoje umiejętności w tej właśnie dziedzinie, przechodząc szkolenia i kursy, prowadząc działalność edukacyjną w lokalnym kręgu rodziców, dla profesjonalistów, pisząc artykuły i felietony do magazynu dla farmaceutów MGR.FARM i udzielając się jako wolontariusz w Fundacji Promocji Karmienia Piersią i Kwartalniku Laktacyjnym. Od lipca 2017 roku prowadzi bezpłatne dyżury farmaceutyczne dla Fundacji Promocji Karmienia Piersią. Oferuje prywatną kompleksową opiekę nad matką i dzieckiem w okresie karmienia piersią, którą znajdziesz na laktaceuta.pl

Ten webinar się już odbył, ale...
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do nagrania

(tylko do niedzieli 8 sierpnia 2021 do g. 23:59)

Rejestracja zakończyła się

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku