Baner webinaru "Wokół wychowania - Fakty i mity"

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Wokół wychowania – Fakty i mity” z pedagożką Dominiką Czarnecką-Pijarowską z Kubliskosci.pl. Porozmawiamy o śnie małego dziecka, o noszeniu, byciu niezastąpioną mamą, o tzw. „metodach” wychowawczych.

To już piąty webinar z cyklu projektu „Relacja i komunikacja – bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców” dofinansowanego ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jednak projekt nie byłoby możliwy bez pracy społecznej członków Stowarzyszenia Małyssak i wsparcia od naszych darczyńców, dlatego wesprzyj nas i Ty (możesz to zrobić tutaj)!

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

"Wokół wychowania - Fakty i mity"

O śnie małego dziecka

Samodzielne zasypianie? Współspanie z rodzicami?

O noszeniu - nieodkładalny maluch?

Niezastąpiona mama?

Metody wychowawcze - bezstresowe wychowanie? Sukces czy zabawa?

O prowadzącej

Dominika Czarnecka-Pijarowska

Dominika Czarnecka-Pijarowska – pedagożka, od 19 lat żona, mama trójki dzieci – wysportowanego 14-latka, wesołej 8-latki oraz spokojnej 6-latki, jak mówi jej dzieci i rodzicielstwo to obszary największego rozwoju osobistego.

 

Aktualnie prowadzi warsztaty i udziela wsparcia i konsultacji indywiduwalnych pedagogicznych w „Ku bliskości”. W swojej pracy bazuje na filozofii rodzicielstwa bliskości i inspiruje się takimi autorytetami jak Agnieszka Stein, Jesper Juul, Lawrence Cohen, Daniel Siegel. Jest trenerem Family Lab Polska, odbyła szkolenia II stopnia TSR- Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a także jest absolwentką kursu w Warszawie dla profesjonalistów Rozumieć rozwój dzieci i młodzieży oraz Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów I i II stopnia. Ukończyła magisterskie studia z filologii polskiej o specjalności nauczycielskiej oraz podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej z terapią dziecka na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pracowała w szkole podstawowej i w gimnazjum jako nauczyciel języka polskiego, była wychowawcą w przedszkolu. Aktualnie studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS.

Dominika Czarnecka-Pijarowska

Zarejestruj się tutaj
na bezpłatny webinar

14 lipca 2021 g. 17.00-19:00
(środa)

Webinar już się odbył, ale... Uzyskaj dostęp do nagrania​​

Tylko do 18 lipca (niedziela) do godz. 22.00
Rejestracja zamyka się o godz. 18.00

Rejestracja zakończyła się

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku