W ramach projektu „Wspieramy mamy, wspieramy tatów vol. 2” zorganizowaliśmy w 2022 roku 21 spotkań grup wsparcia dla mam, dla tatów oraz dla rodziców online. Na zakończenie projektu stworzyliśmy dla uczestników oraz wszystkich, którzy tutaj trafią nagrania relaksacyjno-motywacyjne. Miłego słuchania!

Autorstwo i głos:

Dorota Mrozowicz-Grodzka, Asystentka Zdrowienia, wiceprezes Stowarzyszenia Małyssak

Projekt został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz wkładowi pracy społecznej członków i wkładowi środków Stowarzyszenia Małyssak.

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Krótka relaksacja

Krótka relaksacja to idealna propozycja dla zabieganych, dla osób, które potrzebują oddechu, ale nie mają czasu na długie medytowanie. Świetny sposób na chwilowe odcięcie się od codziennego zgiełku, w przerwie w pracy (czy tej przy dzieciach czy tej zawodowej).

Medytacja na dobry dzień

Medytacja na dobry dzień to propozycja dla tych, którzy chcieliby wejść w nowy dzień z pozytywną energią. Medytacja dodająca energii i nastawiająca umysł na dobre fale. Idealna tuż po przebudzeniu.

Medytacja po silnych emocjach

Medytacja po silnych emocjach to propozycja dla tych, którzy mają za sobą trudną sytuację i potrzebują powrócić do równowagi. Ta medytacja pomoże Ci się wyregulować, spojrzeć na swoją trudność z dystansu, ukoić skołatane nerwy. Taki plasterek dla układu nerwowego.

Medytacja pozytywnego myślenia o sobie

Medytacja pozytywnego myślenia o sobie to propozycja dla tych osób, które chciałyby zadbać o siebie, o swoje poczucie własnej wartości. Praktyka wdzięczności dla samej_samego siebie. Świetna w pracy z samoakceptacją.

Wizualizacja „Moje bezpieczne miejsce”

Wizualizacja „Moje bezpieczne miejsce” to propozycja dla osób, które potrzebują czasami zdystansować się od natłoku wydarzeń i bodźców, dla tych, które marzą o tym, żeby wyjechać i zostawić wszystko. Wykreuj swoje bezpieczne miejsce, które będzie dla Ciebie azylem w trudnych chwilach.

Joga nidra

Joga nidra to idealny sposób na to, by zadbać o mocniejszy, efektywny sen. To naprawdę działa. Po takiej dwudziestominutowej medytacji sen będzie głębszy, a Ty osiągniesz spokój, wyciszenie, ukojenie emocji. Jogę nidrę można praktykować tuż przed snem, na leżąco w swoim własnym łóżku. Działa nawet wtedy, kiedy uśniesz w trakcie. Mój głos będzie słyszany przez Twoją podświadomość.

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku