Baner webinaru Między elastycznością, a asertywnością

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Między elastycznością, a asertywnością” z pedagożką Dominiką Czarnecką-Pijarowską z Kubliskosci.pl.

Webinar jest pierwszym z cyklu projektu „Relacja i komunikacja – bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców” dofinansowanego ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jednak projekt nie byłoby możliwy bez pracy społecznej członków Stowarzyszenia Małyssak i wsparcia od naszych darczyńców, dlatego wesprzyj nas i Ty (możesz to zrobić tutaj)!

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Między elastycznością, a asertywnością

Asertywność wobec otoczenia

Co robić kiedy mnogość "dobrych rad" odbiera nam radość z rodzicielstwa i pewność swoich wyborów?

Asertywność w relacji z dziećmi

Czy asertywność to konsekwencja, czy jednak co innego? Czym jest asertywność wobec dziecka?

Praktyczne wskazówki

Poznamy praktyczne asertywne zwroty, które wykorzystasz w codziennych relacjach z osobami z bliższego i dalszego otoczenia

Elastyczność

Dowiemy się dlaczego elastyczność jest taka ważna i czego uczymy nasze dzieci będąc elastycznymi

Jak dbać o relacje?

Jak dbać o relacje, aby czuć się dobrze z samym sobą nie rezygnując z pomocy innych osób

O prowadzącej

Dominika Czarnecka-Pijarowska

Dominika Czarnecka-Pijarowska – pedagożka, od 19 lat żona, mama trójki dzieci – wysportowanego 14-latka, wesołej 8-latki oraz spokojnej 6-latki, jak mówi jej dzieci i rodzicielstwo to obszary największego rozwoju osobistego.

 

Aktualnie prowadzi warsztaty i udziela wsparcia i konsultacji indywiduwalnych pedagogicznych w „Ku bliskości”. W swojej pracy bazuje na filozofii rodzicielstwa bliskości i inspiruje się takimi autorytetami jak Agnieszka Stein, Jesper Juul, Lawrence Cohen, Daniel Siegel. Jest trenerem Family Lab Polska, odbyła szkolenia I stopnia TSR- Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a także jest absolwentką kursu w Warszawie dla profesjonalistów Rozumieć rozwój dzieci i młodzieży oraz Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów I i II stopnia. Ukończyła magisterskie studia z filologii polskiej o specjalności nauczycielskiej oraz podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej z terapią dziecka na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pracowała w szkole podstawowej i w gimnazjum jako nauczyciel języka polskiego, była wychowawcą w przedszkolu.

Dominika Czarnecka-Pijarowska

Zarejestruj się tutaj
na bezpłatny webinar

21 kwietnia 2021 g. 17.00-19:00
(środa)

Rejestracja zakończyła się

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku