Baner webinaru Jak zadbać o siebie i relację z dziećmi w czasie pandemii

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Jak zadbać o siebie i relację z dziećmi w czasie pandemii?”, który poprowadzi psycholożka z Przystanek Relacja Katarzyna Kalinowska.

Webinar jest drugim z cyklu 11 webinarów projektu „Relacja i komunikacja – bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców” dofinansowanego ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jednak projekt nie byłoby możliwy bez pracy społecznej członków Stowarzyszenia Małyssak i wsparcia od naszych darczyńców, dlatego wesprzyj nas i Ty (możesz to zrobić tutaj)!

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Jak zadbać o siebie i relację z dziećmi w czasie pandemii

Przymusowa izolacja z dziećmi w czterech ścianach własnego domu potrafi wydrenować z energii, cierpliwości i spokoju. Czasem nie ma co zgrywać superbohaterów i z zaciśniętymi zębami, resztką sił ogarniać domowe pobojowisko, edukację online i pracę zdalną.

Czasem ma sens przysiąść na chwilę i pomyśleć jak w tym wszystkim zadbać o siebie. Nie tylko po to, by nie oszaleć, ale po to, by mieć z czego dawać wsparcie naszym bliskim. Jeśli czujecie, że w obecnej sytuacji pochłania Was bezradność, frustracja czy złość, a w Waszych relacjach z samym sobą i z dziećmi jest pełno napięcia i chaosu, to zapraszamy na środowy webinar. Razem poprzyglądamy się tym trudnym emocjom i poszukamy strategii na wsparcie Was i Waszych relacji z dziećmi. Zapewniam, że przydadzą się one również wtedy, gdy skończy się pandemia:)

Powyższymi słowami zaprasza nas na webinar Katarzyna Kalinowska – psycholożka, trenerka FamilyLab Polska, nauczycielka Montessori, praktyk Points Of You, propagatorka rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy. Pracuje z rodzicami i nauczycielami podczas kursów online, seminariów inspirujących, warsztatów i konsultacji indywidualnych. Od 2018 roku tworzy Przystanek Relacja Katarzyna Kalinowska – miejsce, gdzie praktykuje odwagę w dzieleniu się tym, co jej bliskie, a także zachęca do świadomego budowania relacji z samym sobą.

psucholożka Katarzyna Kalinowska

Zarejestruj się tutaj
na bezpłatny webinar

28 kwietnia 2021 g. 17.00-19:00
(środa)

Rejestracja zakończyła się

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku