Plakat grupy wsparcia zdrowia psychicznego

Drogie mamy,

oficjalnie ruszają zapisy do grupy wsparcia dla mam zmagających się z kryzysem zdrowia psychicznego. Jeśli jesteś z województwa kujawsko-pomorskiego i przebywasz na urlopie macierzyńskim i zmagasz się z depresją, traumą porodową, czujesz się przytłoczona, brakuje Ci słów dodających otuchy, zapisz się na nasze spotkania. Grupa jest ograniczona, żebyś czuła się bezpiecznie i żebyśmy usłyszały siebie nawzajem. Grupa jest zamknięta, co znaczy, że zapisując się na spotkania weźmiesz udział we wszystkich czterech. Tak, czterech, właśnie na tyle otrzymaliśmy środki z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ale będziemy się starać pozyskać więcej środków, żeby grupa mogła spotykać się dłużej. Terminy spotkań to:
 
17 i 24 września oraz 1 i 8 października (piątki). Spotykamy się o stałych godzinach 11:00-13:00 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5. Towarzyszyć i udzielać wsparcia psychologicznego będzie nam psycholożka Małgosia Sukhareva z Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka oraz Człowieka Dorosłego.
 
 
Serdecznie Cię zapraszam, a jeśli nie jesteś zainteresowana, podaj dalej! Dziękuję.
 
Z ciepłymi pozdrowieniami,
 
Dorota

Jak się zapisać?

Uwaga! Zgłoszenia należy przesyłać do koordtynatorki Doroty po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem zapisu. W zgłoszeniu należy podać IMIĘ, NAZWISKO, NR TELEFONU oraz ZADEKLAROWAĆ zapoznanie się i akceptację REGULAMINU ZAPISU. W odpowiedzi prześlemy również kontrakt grupy do zaakceptowania.

Posłuchaj zapowiedzi inicjatorki i koordynatorki projektu, która wystąpiła w audycji Radiowy Klub Rodzica Radia PIK. Rozmowę poprowadziła redaktor Bogumiła Wresiło (od 4 min 15 sec do 15 min 50 sec):

Jak to możliwe?

Spotkania grupy wsparcia projektu „Zdrowie psychiczne rodzica i opiekuna” są  możliwe dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz wkładowi pracy społecznej członków i wkładowi środków Stowarzyszenia Małyssak.

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Projekt patronatem medialnym objęło Polskie Radio PIK

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku