Baner bezpłatnego webinaru pt. "Zapytaj o standard opieki okołoporodowej" 20 maja 2022

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Zapytaj o standard. Twoje prawa w opiece okołoporodowej”, który poprowadzi radczyni prawna specjalizująca się w prawie okołoporodowym Maria Godlewska.

Bezpłatny webinar edukacyjny dla rodziców jest możliwy dzięki dofinansowaniu w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG. Pomysł na bezpłatną edukację rodziców online to część projektu „Karmienie mlekiem mamy prawem mamy i dziecka”, o którym więcej możesz się dowiedzieć tutaj

Zapytaj o standard. Twoje prawa w opiece okołoporodowej

Standard Opieki Okołoporodowej to dokument, który w kompleksowy sposób obejmuje organizację opieki sprawowanej nad kobietą w okresie ciąży, porodu, połogu oraz nad noworodkiem. Standard obowiązuje we wszystkich podmiotach wykonujących działalność leczniczą udzielających świadczeń zdrowotnych w zakresie opieki okołoporodowej. Na webinarze radczyni prawna Maria Godlewska wskaże na najważniejsze punkty standardu oraz opowie jaki masz wpływ na to, aby opieka okołoporodowa nad Tobą i Twoim dzieckiem była realizowana zgodnie ze standardem. Warto przed webinarem zapoznać się z tym dokumentem – a jest on dostępny tutaj.

Jakie masz prawa w ciąży, w porodzie, w połogu?
Jak powinna wyglądać opieka nad noworodkiem?

Zadaj swoje pytania radczyni prawnej

20 maja (piątek) g. 11.00-12:15

Bądź na żywo i zadaj swoje pytania poprzez czat tekstowy

Nagranie dostępne przez określony czas

Radczyni prawna

Maria Godlewska

Prowadzi kancelarię prawną Pracownia Umów. Współpracuje z Fundacją Rodzić po Ludzku, gdzie udziela porad prawnych dla kobiet z zakresu opieki okołoporodowej, prowadzi działania rzecznicze oraz instytucjonalne. Ta praca to dla niej źródło wielkiej inspiracji i wiary w to, że zmiany są możliwe, a walka o godny poród każdej kobiety w Polsce jest niezmiernie ważna.

Posiada tytuł zawodowy radcy prawnego, który uzyskała po odbyciu aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Prywatnie jest mamą Leona, Marcela i Matyldy.

Radczyni prawna Maria Godlewska

Zarejestruj się tutaj
na bezpłatny webinar

20 maja 2022 g. 11.00-12:15
(piatek)

Rejestracja zakończyła się

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku