Baner webinaru"Dlaczego warto karmić piersią i jak rozpoznać, że dziecko się najada?"

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Dlaczego warto karmić piersią i jak rozpoznać, że dziecko się najada?””,który poprowadzi położna środowiskowo-rodzinna i Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna Anna Świderek-Tybelska.

To pierwszy webinar z bloku „Mleko mamy- zdrowy wybór” w projekcie dofinansowanym ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w ramach konkursu Wydziału Zdrowia. Jednak projekt nie byłoby możliwy bez pracy społecznej członków Stowarzyszenia Małyssak i wsparcia od naszych darczyńców, dlatego wesprzyj nas i Ty (możesz to zrobić tutaj)!

Logo Województwa Kujawsko pomorskiego z dopiskiem Dofinansowano z budżetu Samorzoądu Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Dlaczego warto karmić piersią i jak rozpoznać, że dziecko się najada?

Zalety mleka mamy, jego właściwości i nowinki naukowe

Siara na początek karmienia

Fizjologiczny spadek wagi

Wskaźniki skutecznego karmienia

Gdy potrzebna jest pomoc

Chwila na Wasze pytania

Prowadząca:

Anna Świderek-Tybelska​​

Położna środowiskowo-rodzinna

Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna

Pasjonatka mleka mamy, bierze udział w licznych szkoleniach pogłębiając swoją wiedzę o karmieniu piersią. Od 2012 roku jest Certyfikowaną Doradczynią Laktacyjną. Aktualnie pracuje jako położna środowiskowo-rodzinna w przychodni w Fordonie w Bydgoszczy. Również mama mełegossaka.​

Zarejestruj się tutaj
na bezpłatny webinar

31 maja 2021 g. 17.00-19:00
(poniedziałek)

Webinar już się odbył, ale... Uzyskaj dostęp do nagrania

(formularz aktywny tyko do 6 czerwca do godz.18.00)

Na adres e-mail otrzymasz informacje o dostępie do nagrania

Rejestracja zakończyła się

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.



Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku