Baner webinaru Inspiracje z kuchni Doroty

Zapraszamy na bezpłatny webinar pt. „Inspiracje z Kuchni Doroty” z ekopraktyczką i ekomamą Dorotą Mrozowicz-Grodzką. Tym razem Dorota podzieli się z nami swoim doświadczeniem, które zdobywa już od 19 od kiedy to stała się wegetarianką oraz zaczęła się interesować zdrową dietą. Z pasją testuje i wdraża w swojej kuchni nowe rozwiązania eko i zero waste. Zapraszamy na spotkanie i do zainspirowania się, aby nasze życie miało w coraz większym stopniu EKO wymiar.

Dorota zademonstruje Wam:

W jaki sposób można szybko przyrządzić pyszne i zdrowe przekąski - zrobimy między innymi: pyszne i zdrowe batony, kulki mocy, czekoladę, zamiennik kostek bulionowych, ziołową mieszankę do zaparzania przy przeziębieniu

Da konkretne wskazówki, jak można ograniczyć ilość śmieci w kuchni

Pokaże jak sprzątać kuchnię w sposób ekologiczny

Podzieli się swoim doświadczeniem w kwestii kuchennego oszczędzania i minimalizowania odpadów

Po webinarze otrzymacie pdf z przepisami, wskazówkami i przydatnymi linkami.

Kuchnia eko może być tania i szybka! Daj się przekonać

To spotkanie jest możliwe dzięki darowiznom, które otrzymaliśmy od osób, które uczestniczyły w spotkaniach Online w 2020 i 2021 roku. Ogromnie dziękujemy za każdą wpłatę!

O prowadzącej

Ekopraktyczka i ekomama Dorota Mrozowicz-Grodzka

Z wykształcenia jest kulturoznawczynią, z zamiłowania ekopraktyczką. 19 lat temu została wegetarianką i zaczęła się interesować tym co bliskie naturze. Ekologiczne sposoby na pielęgnację, ekokosmetyki, ręcznie robione mydła, neutralne środowisku środki sprzątające – wszystko to praktykuje od tamtego czasu. 6 lat temu została ekomamą i  chustomamą, a wychowując już drugiego malucha zwraca baczną uwagę na zdrowe odżywianie, a także pieluchuje wielorazowo. Wszystko to przy wsparciu męża. Jako wiceprezeska Stowarzyszenia Małyssak chce w szczególności wspierać kobiety, dzielić się wiedzą i szerzyć pozytywne wartości, jakimi są rodzicielstwo oparte na więzi, ekologia, naturalne dbanie o zdrowie, no i oczywiście poród naturalny i długie karmienie piersią. Ponadto odpowiada w Stowarzyszeniu za  wspieranie dzieci i młodzieży w edukacji kulturowo-społecznej i w tworzeniu swojej tożsamości.

Dorota Mrozowicz-Grodzka

Zarejestruj się tutaj
na bezpłatny webinar

"Inspiracje z Kuchni Doroty"