Zaproszenie na bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców w 2022 r.

Webinary online

W 2022 roku mamy przyjemność znów zaprosić Was na bezpłatne webinary edukacyjne dla rodziców. Dziękujemy za Wasze opinie w ankietach z poprzednich cykli i cieszymy się na kolejny rok rzetelnej wiedzy, edukacji i wirtualnego wsparcia.

Opinie o dotychczasowych webinarach

„Robicie super robotę 😍 oby siły i chęci nigdy Was nie opuściły ♥️”

 

„To jest kolejny, świetny webinar, na którym miałam przyjemność być. Bardzo Państwu dziękuję, ponieważ zapraszani goście, to wysokiej klasy specjaliści, którzy w przystępny sposób przekazują swoja wiedzę”

 

„Czekamy na więcej :)”

 

Co nas czeka?

Różnorodna tematyka zakresu opieki okołoporodowej, laktacji, leków w laktacji, marketingu produktów zastępujących mleko kobiece, ale również webinary z psycholożkami o emocjach i relacjach w rodzinie, a także ze specjalistami wokół zdrowia dziecka i zdrowia mamy.

Jak to możliwe?

Realizacja bezpłatnych webinarów edukacyjnych w roku 2022 jest możliwa dzięki dofinansowaniu w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Pomysł na bezpłatną edukację rodziców online to część projektu „Karmienie mlekiem mamy prawem mamy i dziecka”, o którym więcej możesz się dowiedzieć tutaj.

Nadchodzące webinary

Kolejne tematy i terminy już wkrótce!

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na Małossakowy Newsletter

 

Minione webinary

Font Resize
Kontrast
Logo Fundusze Europejskie Flaga Polski z napisem Rzeczpospolita Polska Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego Flaga Unii Europejskiej z dopiskiem Europejski Fundusz Społeczny

Strona zrealizowana w ramach projektu "Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej IV",
który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Wykonanie ZIS

Napisane odręcznym pismem Mleko mamy było na poczatku