Więcej aktualności...

MISJA

Jesteśmy Stowarzyszeniem rodzin.

Połączyły nas nasze "Małessaki", które pojawiły się na świecie. Staliśmy się rodzicami. Mleko mamy było na początku - dietytyczne, zdrowe, ekologiczne i zero waste. Teraz razem z tym, jak się zmieniamy - poszerzamy i rozwijamy nasze działania.

Bliskie naszym sercom są działania na rzecz promocji karmienia piersią i mlekiem kobiecym, porodu naturalnego, czy rodzicielstwa opartego na bezpiecznej więzi, zdrowia psychicznego, ale także propagowanie zdrowej diety - w tym wegetariańskiej i wegańskiej, dbałość o środowisko naturalne, ekologia i zero waste, wspieranie kobiecości i tworzenie kręgów kobiet, rozwój kulturalny i integracja międzypokoleniowa.

Robimy wszystko co nam w duszy gra serduszko

OBSZARY DZIAŁAŃ

Napis ekologia z rysunkiem liścia
Napis społeczeństwo z narysowanymi ludzikami
Napis Mleko mamy z kroplą
Napis rodzina z symbolicznymi postaciami rodziny
Napis Kultura z rysunkiem cylindra
Napis kobiecość z zarysem kobiety

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do Małossakowego Newslettera!

Logo Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Logo Grupa Wsparcia Karmienia Piersią oraz Mlekiem kobiecym
Logo Bank Mleka Kobiecego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu
Logo Fundacji Mama na Huśtawce